10 grožio patarimų kasdienai


10 grožio patarimų kasdienai

 

Moteris – tikras pavyzdys, kaip organizuotai ir apgalvotai sudėlioti dienotvarkę bei atlikti darbus. Įsivaizduokite, kas būtų, jei ir vyrams kas dieną reikėtų pešioti antakius, depiliuoti kojas, šukuoti blakstienas, gaminti kaukes plaukams ir užsiimti kitomis, mums įprastomis, grožio procedūromis... Greičiausiai darbo diena sutrumpėtų mažiausiai keliomis valandomis, o savaitgalinę žvejybą pakeistų veido valymas ir nagų lakavimas. Vis dėlto reikėtų grįžti į realybę, kurioje kiekvienas būdas, moteriai padedantis atrodyti ir jaustis gerai, yra neįkainojamas. Štai keletas patarimų, kurie padės Jums sutaupyti laiko ir atrodyti nepriekaištingai.

 

Ledo kubelių galia

Puikus būdas tirpinti riebalus bei kovoti su raukšlėmis ar spuogais – ledo kubelių masažas. Kiekvieną vakarą ledo kubeliu išmasažuokite visą savo veidą, kol jis galutinai ištirps.

 

Užšaldykite akių kontūrą

Pasirodo, šaltis – tikras grožio sąjungininkas. Jei Jūsų akių kontūras nuolat trupa, rekomenduojame 15 minučių prieš darant makiažą, jį palaikyti šaldiklyje. Šis triukas padės akių kontūrui lengvai slysti vientisa linija, šalia blakstienų.

 

Šalin makiažo kempinėles!

Taip, makiažo kempinėlės padeda skystą makiažo pagrindą tolygiai išskirstyti po veidą, tačiau tai labai nepraktiška priemonė. Kempinėlės pačios sugeria daugiau makiažo pagrindo, nei jo sunaudojama. Taip Jūs privalote dažniau pirkti kempinėles ir makiažo priemones, be reikalo eikvodama pinigus. Kuo pakeisti kempinėlę? Šepetėliu. Jis ne tik nesugers didžiulio kiekio pudros, bet ir bus lengvai plaunamas, todėl šepetėliu galėsite naudotis ilgą laiką.

 

Su pajuodusiais paakiais kovokite bulvėmis

Jei norite nuraminti odą apie akis ir sumažinti patinimus bei pajuodusius paakius, Jums padės bulvės, kurios mažina vandens sulaikymą ir fermentų katalizę. Nuplaukite ir nulupkite bulves, atpjaukite du griežinėlius ir uždėkite ant akių bei palaikykite 10 minučių. Kai baigsite, švelniai nuplaukite akių sritį drungnu vandeniu. Kuo dažniau kartosite procedūrą, tuo greičiau pasieksite norimų rezultatų, todėl pasiruoškite ilgai draugystei su šia daržove.

 

Greičiau džiūnantys nagai

Dažniausiai nusilakavusios nagus sėdite it pabučiuota ir bijote net sukrutėti, kad nesugadintumėte tokio kruopštaus darbo. Neįtikėtina, tačiau jei norite, kad nagai išdžiūtų greičiau, Jums padės šaltas vanduo. Pamirkykite nagus šaltame vandenyje ir stebėkite, kaip tai veikia.

 

Valykite veidą

Niekada nelaikykite makiažo per dieną ar per naktį. Odą būtina valyti ar prausti ir leisti jai pailsėti nuo makiažo, kuris užkemša poras.

 

Nenuleiskite smakro

Jei dažnai susiduriate su problema, kai dažantis blakstienų tušu išsitepate akių vokus, ją išspręsite pasinaudoję paprasčiausia gudrybe – kol darysitės makiažą, nenuleiskite smakro.

 

Alus ir žvilgantys plaukai

Jei nemėgstate alaus kaip gėrimo, jo turėti namuose pravartu ir dėl sveikų plaukų. Aluje esantys apyniai plaukams suteikia švelnumo bei blizgesio. Išsiplovusios galvą skalaukite ją alumi, o jei nenorite, kad į Jūsų plaukus įsigertų alaus kvapas, juos dar kartą ištrinkite kondicionieriumi ar balzamu.

 

Nepamainoma priemonė – aliejus

Jei norite tvirtų ir ilgų plaukų, būtinai naudokite aliejus. Tam tiks argano, varnalėšų, alyvuogių ar migdolų aliejus. Bent kartą į savaitę plaukus įtrinkite aliejumi, ypač masažuojant šaknis, užvyniokite galvą maistine plėvele ir laikykite aliejų ant plaukų kelias valandas. Po šios procedūros galvą ištrinkite šampūnu, o jei jausite, kad plaukai vis dar riebaluoti nuo aliejaus, galite tai padaryti ir kelis kartus.

 

Nepervarkite

Didžiausias grožio priešas – nuovargis, kurio nepaslėpsite jokiomis gudrybėmis. Miegokite, venkite streso ir daug šypsokitės. Jei viduje jausite harmoniją, tai tikrai atsispindės ir Jūsų veide!