10 populiariausių nagų lako spalvų nuotakoms bei kaip suderinti manikiūrą ir nuotakos puokštę?


10 populiariausių nagų lako spalvų nuotakoms bei  kaip suderinti manikiūrą ir nuotakos puokštę?

Kiekviena ištekanti mergina pageidauja, kad tą dieną viskas būtų tiesiog tobula: suknelė, gražūs bateliai, madingas makiažas, elegantiška šukuosena, stilingi papuošalai ir aksesuarai. Kai šie pagrindiniai klausimai yra apsvarstomi, ateina laikas pagalvoti ir apie manikiūrą – ne mažiau svarbią detalę, kuri turi harmoningai įsilieti į bendrą vaizdą. Kadangi nuotakos rankose nuolat bus dar vienas privalomas atributas – nuotakos puokštė, renkantis nagų lako spalvą siūloma atsižvelgti ir į tai, kokių spalvų gėlės bus puokštėje!  Štai keletas derinių, kuriuos siūlo nagų dizaineriai bei vestuvių floristai.

Karšras rožinis punčas

Neįkyri kūno spalva

Įsimylėjusiems levandas

Nuotakos baltumas

Tiesiog persikas

Rožinis auksas

Kai kas mėlyno

Dėmesio centre

Koralinė užuomina

Klasikinė pastelinė rožinė

Ir pabaigai dar keletas specialistų patarimų:

  • Prie įmantresnės suknelės rinkis paprastą, neutralų nagų laką ir atvirkščiai – jei tavo suknelė lengvutė ir be jokių papildomų pagražinimų, gali drąsiai rinktis ryškesnį nagų laką.
  • Žiemą labiau tinkamos šaltos nagų lako spalvos (smėlio, kreminė), pavasarį ir vasarą rinkis šiltesnes spalvas (rožinė, koralo). Balta taip pat tinka kaip šilta spalva, o tarkim žiemą ji gali atrodyti net per daug grubiai.
  • Odos spalva taip pat turi įtakos nagų lako pasirinkimui. Jei nesi tikra kokia nagų lako spalva labiausiai tiktų prie tavo odos, rinkis saugiausią – rožinę.
  • Manikiūrą geriausia darytis vieną dieną prieš šventę, jei tai paprastas lakavimas. Pasirinkus gelinį lakavimą, lakuotis patariama ne daugiau nei trys dienos iki šventės. 

Šaltinis: www.popsugar.com