5 faktai apie manualinę antakių pigmentaciją


5 faktai apie manualinę antakių pigmentaciją

Turbūt nėra pasaulyje moters, kuri nenorėtų atrodyti gražiai, žvaliai, natūraliai ir į tai įdėti kuo mažiau laiko bei pastangų. Vis dėlto yra tam tikros kasdienės procedūros, kurios būtinos, jei siekiame išlaikyti savo grožį ir pabrėžti veido bruožus. Viena jų – antakių ryškinimas. Nors daugelis žmonių išjuokia šiandieninę madą „tatuiruotis netikrus antakius“, kurie yra pernelyg pastebimi, atsiradusi nauja manualinės antakių pigmentacijos procedūra leidžia juos ryškinti bei tankinti neperlenkiant lazdos ir atrodant natūraliai. Aptarkime, ką reikia žinoti apie šią techniką ir kokie jos privalumai.

 

1. Kuris pavadinimas tiksliausias?

Dažnai girdime visiškai naują pavadinimą grožio sferoje – 6D antakiai ir žmonės, kiek besidomintys mokslu bei technologijomis nesupranta, ką tai turėtų reikšti. Viena kalbinta pašnekovė teigė, kad pavadinimas ją suglumino: „Visi gerai žinome, kad dimensijos – tai ilgis, plotis, gylis ir laikas. Taigi, toliau esančių dimensijų mes jau nebegalime apčiuopti, tai tik galimos mokslininkų interpretacijos. Man įdomu, ką gi tie „stebuklingi“ antakiai man turėtų padaryti? Nes pavadinimas atrodo kiek baugus ir nerealus“, – teigė ji.

Belieka paaiškinti, kad šis pavadinimas yra išgalvotas ir kiek prasilenkiantis su realiais faktais, o ši idėja kilo dėl to, kad procedūra gali išgauti plaukelius, kurie beveik nesiskiria nuo natūralių ir atrodo be galo realistiškai. Jei nenorime sukelti neteisingų interpretacijų ar klausimų, į kuriuos sunkiai atsakytume, patartina šią procedūrą vadinti taisyklingai – manualine antakių pigmentacija, o išgirdus sąvoką 6D antakiai, suprasti, kad tai tik perkeltinė prasmė ir pavadinimas, o ne tikras reiškinys.

 

2. Pamirškite tatuiruotus ir nenatūraliai atrodančius antakius

Ne viena moteris, išgirdusi apie antakius ir jų procedūras, į jas žvelgia skeptiškai, nes paskutiniai mados vėjai atnešė ir tendenciją juos pabrėžti priemonėmis, kurios suteikia perdėtą ryškumą ir nenatūraliai atrodančias formas, tapusias pašaipų objektu. Manualinė antakių pigmentacija kol kas natūraliausiai imituoja plaukelius, kurie implantuojami epidermio paviršiuje pagal natūralaus plauko augimo kryptį. Todėl galite pamiršti ryškiai juodus, galų gale pamėlstančius ar netikrai atrodančius antakius ir formuoti, tankinti bei ryškinti savuosius taip, kad aplinkiniai nė neatskirs, ar Jūsų antakiai idealią formą įgijo procedūrų pagalba, ar jie visada buvo tokie.

 

3. Jokių aparatų!

Stebėtina, bet šiai procedūrai nereikalingi jokie aparatai. Vieno grožio salo kosmetologė atskleidė manualinės antakių pigmentacijos procedūros paslaptį. „Mes naudojame pieštukinį įrankį, kuriame integruotas vienkartinis peiliukas, turintis daug mažų adatėlių, žymiai plonesnių, nei naudojamos įprastinėje technikoje. Taip gauname itin natūralių plaukelių efektą. Kol kas neturėjome nė vieno nusiskundimo, klienčių antakiai atrodė efektingai ir padailino veido formas.“, – pasakojo profesionalė.

 

4. Galima paslėpti randus

Yra moterų, kenčiančių dėl labai retų antakių arba turinčių randus, ant kurių neauga plaukeliai ir tai reikalauja daug pastangų, norint užmaskuoti šiuos trūkumus. Manualinė antakių pigmentacija gali padėti kovoti su šiomis problemomis. Viena klientė, neseniai atlikusi šią procedūrą, paliko atsiliepimą, kuriame teigė nesigailinti, nes turėjo didžiulį randą antakyje, kurį troško paslėpti. „Esu labai laiminga ir maniau, kad procedūra bus skausmingesnė, tačiau nieko panašaus nejutau. Po korekcijos mano rando beveik nematyti, o antakiai, nors ir ryškūs, atrodo natūraliai“, – džiaugėsi moteris.

 

5. Būtinos konsultacijos

Kadangi manualinės antakių pigmentacijos efektas išlieka nuo 1 iki 5 metų, būtina apgalvoti formą ir spalvą, kurią rinksitės. Nebijokite ryškesnių atspalvių, nes šiai procedūrai naudojami saugūs, sertifikuoti, augaliniai pigmentai, nekeičiantys spalvos, tačiau su laiku pamažu blunkantys, todėl pasirinkę mažumėlę tamsesnį toną, po kiek laiko, jam kiek išblukus, išlaikysite puikų atspalvį. Būtinai konsultuokitės su savo specialiste, kuri yra baigusi mokymus ir žino, kas tinka Jūsų veido formoms, kokie antakiai paryškins Jūsų asmenybę, tačiau atrodys skoningai. Patikėkite, ne viskas, ką matote žurnalų viršeliuose ar reklamose gali tikti ir Jums, todėl rinkitės atsakingai.

 

 

Nuotrauka paimta iš Microblading specialistės Sonatos darbų galerijos :)