5 priedai, praturtinantys namines molio kaukes


5 priedai, praturtinantys namines molio kaukes

Molio kaukės rekomenduojamos bet kokios būklės veido odai tam, jog efektyviai valytų užsikimšusias veido odos poras, papildomai suteiktų mineralų, turėtų poveikio saugant nuo raukšlių susidarymui. Tai puiki papildoma veido odos lepinimo priemonė. Jau pagamintos molio kaukės būna kupinos įvairių odai naudingų priedų. Tačiau darantis jas namie galima paturbinti netgi labiau! Siūliau į savo mėgstamo molio veido kaukes įdėti šių penkių papildomų ingredientų, priklausomai nuo trokštamo poveikio:

Medus

Medus yra stiprus antioksidantas bei drėkiklis. Jis puikiai tinka visų tipų odai. Medus puikus priedas į namines molio kaukes dėl gydomųjų, drėknamųjų, priešraukšlinio efeto turinčių savybių. Tačiau tai lygiai taip pat stiprus alergenas, todėl prieš dėdama šią kaukę būkite tikra, jog nesate alergiška medui.

Tikintis stipresnio antibakterinio, antioksidacinio poveikio, verta išmėginti Manukos medų. Tai Naujoje Zelandijoje augančių arbatmedžio augalų medus, turintis moksliškai įrodytų gydomųjų savybių. Jis ne tik rekomenduojamas gydantis nuo peršalimo, tačiau yptingai vertinamas kosmetikoje dėl savo akivaizdaus poveikio. Šį medų patariama naudoti siekiant sumažinti odos uždegimus, tinka akne pažeistai odai gydydti bei lyginti randelių spalvąpo akne. Jis taip pat kovoja su raukšlių susidarymu, drėkina odą, į ją pritraukdamas kuo daugiau drėgmės. Šis medus yra brangus, tačiau veiksmingas. Siekiant didžiausio efektyvumo, rinkitės kuo didesnį UMF numerį, nurodytą ant pakuotės (rekomenduojama nuo +15).

Veido kaukė

Ruošiant kaukę iš molio, galite kaip surišėją naudoti bet kokią kitą mėgstamą veido kaukę. Jos papildys vieną kitą. Kaukę rinkitės pagal veido odos būklę bei tuo metu trokštamą poveikį. Molis kaukėje sustiprins valomąjį efektą.

Jogurtas

Jogurtuose randama pieno rūgštis naudojama brangioje, prabangioje kosmetikoje siekiant sumažinti raukšlių gylį, panaikinti dėmeles, drėkinti odą. Jogurtas, sumaišytas su moliu, ne tik valys veido odą, tačiau galimai ją balins, maitins, lygins odos spalvą. Privalome išmėginti!

Smulkinti gėlių žiedai arba avižos

Prausiant kaukę, kurioje buvo smulkintų augalų, veidui suteikiamas papildomas šveitimas. Du viename - oda palepinta puikia jūsų pasigaminta kauke bei pašalintos negyvos ląstelės.

Hidrolatas

Hidrolatas arba gėlių vanduo yra tobulas molio kaukių ingredientas. Jis padaro molio kaukę lengvai padengiama, o skirtingos įvairių hidrolatų savybės suteikia papildomo poveikio. Priklausomai nuo poreikio, rinkitės tokius hidrolatus, kurie tinka jūsų odos būklėms. Jautriai, į uždegimus linkusiai odai rinkitės rožių, levandų, ramunėlių, čampakų hidrolatus, riebiai odai tiks nerolio, arbatmedžio, rozmarinų. Sausai odai - rožių, laukinių morkų. Juos galite maišyti tarpusavyje ir gauti dar geresnius rezultatus bei malonius kvapus.

Pasidalinkite komentaruose savo mėgstamų naminių veido kaukių receptais!

Nuotrauka: http://www.ebay.com/gds/How-to-Use-a-Seacret-Mud-Mask