7 Prancūzių grožio paslaptys


7 Prancūzių grožio paslaptys

Prancūzės net eidamos į prie namų esančią krautuvę spinduliuoja elegancija ir moteriškumu. Europietės bando kopijuoti šių moterų stilių, tačiau, dažniausiai, nesėkmingai. Pirmiausiai todėl, kad prancūzių grožio suvokimas yra visiškai kitoks. Tad, kaip įsileisti Paryžiaus dvasią į savo širdį ir, svarbiausia, sukurti tobulą savo versiją?

1. Niekas kitas pasaulyje taip nemoka pabrėžti privalumų ir paslėpti trūkumų, kaip prancūzaitės. Tai dailiosios lyties atstovės, kurios labai gerai pažįsta savo  kūną, todėl Joms savęs kūrimas prasideda nuo savęs pažinimo.

2. Prancūzės perka tik itin aukštos kokybės ir pastelinių spalvų pagrindinius rūbus, kuriuos derina su pigesniais aksesuarais. Apie aksesuarų galią kalba daug dizainerių, tačiau paryžietės turi keturių ar penkių mados namų bižuteriją ir šalikus, kuriuos dėvi nuolatos. Kiekvieno sezono pradžioje prancūzės asmeninę kolekciją papildo keliais naujais aksesuarais, kuriuos derina kartu su jau turimais.

3. Mityba yra labai svari prancūzių gyvenimo dalis. Į savo maisto racioną jos įtraukia jūros gėrybių, žuvies ir raudonos mėsos ir geria itin daug vandens. Visa tai padeda išlaikyti spindinčią odą, gražius plaukus, stiprius nagus bei gražią figūrą. Tiesa, prancūzės nevengia pasimėgauti šokoladu ar vyno taure, tačiau vadovaujasi saikingumo taisykle, o taip pat didelį dėmesį skiria maisto kokybei.

4. Sportas ir aktyvumas užima itin svarbią prancūzių gyvenimo vietą. Vaikščiojimas, šokiai ar važinėjimas dviračiu joms yra didžiausias malonumas. Tiesiog svarbu surasti kažką, kas teiktų malonumą.

5. Makiažas yra viena tų sričių, kurioje geriau mažiau, nei per daug. Ši prancūzių taisyklė lyg geležinis ir nerašytas įstatymas. Makiažas naudojamas itin saikingai ir tik tam, kad paryškintų gražiausius veido bruožus. Prancūzės naudoja tokias kosmetikos priemones, kaip drėkiklis su SPF, skaistalai, kokybiškas tušas, akims paryškinti pieštukas (būtinas paslaptingam žvilgsniui) ir lūpų dažai.

6. Subalansuotas klasikinis požiūris į dienos ritmą. Šios šalies moterys puikiai žino kaip svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo, pareigų ir poilsio. Jos itin vertina miego laiką ir grožio ritualams skirtas minutes. Prancūzės žino apie kasdieninės odos priežiūros svarbą. Sveika oda spinduliuoja jaunystę, todėl moterys kasdien skiria laiko jos puoselėjimui. Itin mėgstamos medaus veido kaukės.

7. Apgintas moteriškumas, kuris prasideda nuo santūraus elgesio, elegancija dvelkiančio žvilgsnio ir gražių plaukų. Kiekviena prancūzė turi savo plaukų stilistą, kuris puoselėja jos plaukus, nes prancūzėms plaukai – pagrindinis ginklas ir moteriškumo simbolis.

Nuotrauka http://s5.favim.com