Geras makiažo meistras vestuvėms – kaip jo ieškoti?


Geras makiažo meistras vestuvėms – kaip jo ieškoti?

Sakykite, ką norite, tačiau suvokimas, kad gražiausi jausmai atbunda prasiskverbus pirmiesiems pavasariškos saulės spinduliams – tikrai ne mitas. Juk ir vestuvių sezonas prasideda vėlyvą pavasarį, o įsibėgėja vasarop. Žydint gamtai ir dangui lepinant puikiais orais, kiekviena nuotaka nori atrodyti kaip šios nuostabios visumos dalis, todėl suknelė, šukuosena, makiažas – viskas turi būti nepriekaištinga. Tačiau surasti puikų makiažo meistrą, kuris išpildys visus lūkesčius, nėra lengva.

Jei norite, kad viskas vyktų pagal planą ir Jūsų seniai išsvajotas makiažas netaptų neskoninga katastrofa, Jums reikalingi patyrę ir šioje srityje dirbantys specialistai, kurie sugebės Jūsų žodžius ir norus paversti mažyčiu meno kūriniu, puošiančiu Jūsų veidą. Vadovaujantis keletu patarimų, tikrai nesunkiai išsirinksite žmogų, kuris padarys nuostabų vestuvinį makiažą.

Odos tipas ir naudojama kosmetika

Prieš užsisakydamos paslaugas, būtinai pasidomėkite, su kokiomis makiažo priemonėmis dirba Jus dominantis makiažo meistras. Net jei nesuprantate apie kosmetikos firmų kokybę, informacijos apie tai rasite Google paieškos sistemoje arba perskaitę žmonių atsiliepimus. Jei nenorite, kad paskutinę minutę iškilusios veido odos problemos sugadintų šventę, papasakokite, koks Jūsų odos tipas, kokias priemones naudojate, ar yra atliktos veido operacijos, injekcijos, ilgalaikio makiažo procedūros, ar yra pasitaikę alergijų ir pan. Tokiu būdu ne tik aptarsite visus galimus scenarijus bei kaip jiems pasiruošti, bet ir turėsite progą pabendrauti su žmogumi, išryškės jo profesinės ir asmeninės savybės.

Patirtis

Domėkitės, kokia meistro specializacija. Vieni daro tiesiog nuostabų ir neprilygstamą makiažą fotosesijoms, tačiau neturi patirties su nuotakomis ir svarbią dieną gali Jums padaryti per ryškų, šventės pobūdžio neatitinkantį makiažą. Tiesiog pasiteiraukite, kiek kartų teko ruošti nuotakas, ar būtų galima peržiūrėti pavyzdžius, kaip sekėsi bendrauti su klientais. Atkreipkite dėmesį ir į komunikacinius įgūdžius, nes jie bus labai svarbūs dieną, kai itin jaudinsitės ir Jums reikės žmogaus, kuris ne tik atliktų savo darbą, bet ir žinotų, kaip reikia bendrauti su nuotaka.

Stebėkite kitas nuotakas

Užuot pavydėjusios draugėms, draugių draugėms ar tiesiog merginoms, kurių vestuvių nuotraukomis gėritės socialiniuose tinkluose, pasidomėkite, kas buvo jų makiažo specialistai. Jei nežinote, kur ieškoti informacijos, pasklaidykite vestuvių fotografų ar vestuvių salonų puslapius. Juose dažnai įrašomi ir makiažo meistrų vardai, tad, jei rasite patikusį įvaizdį, nedvejodamos skambinkite ir organizuokite susitikimą su specialistu.

Pasitikslinkite, kas atliks makiažą?

Jei šių paslaugų teiraujatės grožio salone, nepamirškite pasitikslinti, kuris darbuotojas atliks makiažą. Jus gali priimti administratorius ar pavaduojantis meistras ir vestuvių dieną išvydusios visai kitą žmogų, laukiantį Jūsų šalia savo kėdės, gausite mažų mažiausiai lengvą šoką. Išsiaiškinkite, kas konkrečiai atliks paslaugą, ar tas asmuo nebus išvykęs ir kuo greičiau susipažinkite su juo akis į akį.

Pasidarykite makiažo repeticiją

Pats geriausias būdas išbandyti bet kokios srities asą – tai pasinaudoti jo paslaugomis. Planuojate mergvakarį, keliausite į draugų vestuves ar esate pakviestos į prabangų vakarėlį? Tai puikios progos, kurių metu norėsite atrodyti stulbinančiai. Skambinkite patikusiam specialistui ir nieko nelaukę rezervuokite apsilankymą. Jo metu galėsite išbandyti analogišką Jūsų išrinktajam ar kitokio pobūdžio makiažą – svarbiausia, kad galėsite pati pajausti meistro braižą, stebėti darbo eigą, bendravimo specifiką ir nuspręsti, ar esate patenkintos galutiniu rezultatu. Juk ne veltui pasaulyje tokios populiarios vestuvių ceremonijos repeticijos – tai tikrai padeda svarbią dieną žinoti, kad viskas eisis lyg per sviestą!

Gražios šventės :)