Išbandyta: ODA priemonės (arba pirmasis mano blog‘as) II dalis


Išbandyta: ODA priemonės (arba pirmasis mano blog‘as) II dalis

Tęsiu savo pažintį su lietuviška ODA kosmetika. Pirmoje straipsnio dalyje pasakojau kaip man sekėsi naudoti aktyvųjį prausiklį. Kas dar neskaitėte:

http://www.grozisveza.lt/grozio-naujienos/informacija/isbandyta-lietuviska-oda-kosmetika-arba-pirmasis-mano-blog-as-i-dalis

Šioje dalyje pristatysiu likusius mano išbandytus šios linijos produktus.

Regeneruojamasis veido kremas nuo spuogų Acne control. Kremas skirtas probleminei, į bėrimus linkusiai veido odai su išsiplėtusiomis poromis. Sudėtyje taip pat yra glikolio rūgšties (kuri apsaugo odą nuo uždegimų, mažina bėrimus), juodojo graikinio kevalo ekstrakto (naikina spuogus ir bėrimus), vitamino C (kuris skaistina odą, stiprina jos imunitetą), cinko oksido (apsaugo odą nuo kenksmingų UVA/UVB spindulių). Pagal rekomendacijas kremą turėjau tepti tik vakarais, tačiau nepajutus jokių sudirgimų dėl stipriai rūgštinio prausiklio, pradėjau jį tepti ir rytais. Kremas skalsus, jo reikia nedaug. Tik pasitepusi iškart pajutau efektą: oda tapo matinė ir truputį „sutraukta“ (gerąja prasme), o tai leido tikėtis, kad ši neblizgės ir įdienojus, kaip visada. Tačiau nors gaivos jausmas ir liko (naudojant kitas priemones jau po kelių valandų jausdavau apsunkusią veido odą ir norėdavosi kuo greičiau nusiprausti viską, kas ant jo yra), odos blizgesys vis tik išlindo. Bent jau man

Atkuriamasis kremas sausai/jautriai odai Rich. Labai malonios tekstūros ir kvapo, skalsus. Nors skirtas sausai ir jautriai odai, nustebino, kad yra gana lengvas ir visai neriebina veido. Taip pat suteikia ir šiokį tokį matinį efektą, ko tikrai nesitikėjau iš sausai odai skirto kremo. Kadangi tikėjausi odos pajautrėjimo dėl stipriai rūgštinio prausiklio, šis kremas turėjo būti tepamas rytais tam, kad nuramintų sudirgimus. Tačiau kaip ir minėjau, pradėjus naudoti prausiklį oda visisškai nesudirgo ir nepajautrėjo, todėl naudojau jį gana mažai ir netrukus tiek rytais, tiek vakarais ėmiau teptis vien tik Acne control kremu.

Maskuojamasis jautrios odos kremas. Pasak konsultantės, visa man rekomenduota veido odos linija skirta giluminiam odos valymui, kada, neapsunkinant veido odos, atkemšamos poros. Kuo labiau išvaloma oda, tuo lengviau po to nešvarumai gali į ją prasiskverbti. Todėl labai svarbu, ką po tokių valančių priemonių naudojimo tepame ant savo veido. ODA maskuojamasis kremas yra lengvos tekstūros, neužkemša porų, puikiai maskuoja ir išlygina odos spalvą. Įtariu, jis nemaža dalimi prisidėjo prie gaivos ir lengvumo jausmo dienos bėgyje, apie kurį minėjau. Vienintelis trūkumas (ar, veikiau, mano pačios apsižiūrėjimas) – prie veido odos jis neprisitaiko taip tobulai, kaip būtų galima norėti. Konsultantė patarė rinktis atspalvį Nr. 1, kuris man pasirodė kiek per šviesus artėjančiam vasaros sezonui, taigi pasiėmiau Nr. 2 ir aiškiai nepataikiau (arba vasara pasitaikė blogesnė nei tikėjausi ir aš visai neįdegiau). Žodžiu, užsitepus jį veidas lieka rusvesnis nei visas kūnas, ir, sakyčiau, po kurio laiko net ne pašviesėja, o kaip tik dar labiau paruduoja. Taigi atspalvį tikrai derėtų rinktis labiausiai atsižvelgiant į savo odos tipą.

Verdiktas. Išskyrus kremą sausai/jautriai odai, kurio beveik neprireikė, liniją užskaitau ir tikrai kartosiu. Gamintojai nurodo, kad rezultatų galima tikėtis tik po 3-4 mėnesių reguliaraus vartojimo, tačiau man užteko ir mėnesio: akivaizdžiai lygesnė ir švelnesnė oda, susitraukusios poros, mažiau naujų bėrimų (per šį laiką teko „žudyti“ vos du). Prausiklis nuvalo ne tik odos paviršiuje susikaupusius nešvarumus, bet ir įsiskverbia į giliuosius audinius, skatina odos regeneraciją.

Ir pabaigai dar vienas, bet ne mažiau svarbus faktas:

Po dviejų mėnesių vėl keliausiu į ODA laboratoriją ir kartosiu veido odos tyrimą. Įdomu, kokie bus jo rezultatai...