Kaip atrodo save mylinčios moters kalendorius?


Kaip atrodo save mylinčios moters kalendorius?

Gyvename tokiu metu, kai visur skubame ir neįmanoma išsiversti be griežto laiko planavimo, todėl labai lengva pamiršti skirti laiko tik sau. Darbas, namai, vyras, vaikai – o save, dažniausiai, pamirštame. Ko gero kiekviena moteris turi savo mėgstamas grožio procedūras ir ritualus, bet tam dažnai pritrūksta laiko. Kaip padaryti, kad net skubėdamos būtume gražios ir rastume laiko prižiūrėti save? Štai keletas patarimų, kaip planuoti savo dieną, savaitę ir mėnesį, kad visada spindėtumėte grožiu.

Kasdien

Pradedame nuo pagrindų: alkoholis ir rūkymas nėra geros savijautos ir šviežios išvaizdos draugai, tad pirmasis patarimas būtų stengtis atsisakyti šių žalingų įpročių, o juos pakeisti naujais. Rytas diktuoja, kaip seksis visą dieną, todėl ją reikėtų pradėti sveikais ir maistingais pusryčiais. Idėja – vaisių ir žalių lapų kokteilis, suteiksiantis energijos visam rytui.
Kasdienei gerai savijautai prisiminkite vieną taisyklę „VANDUO“: gerkite daug vandens (gardu pagardinti mėtomis ar mėgstamomis uogomis), eikite po dušu kasdien, kremais drėkinkite savo odą iškart išėjusios iš dušo (geriausia, nepraėjus daugiau nei trims minutėms po odos nusausinimo), o prieš miegą išgerkite stiklinę vandens su citrina.
Veido valymui, žinoma, jei tinka jūsų odos tipui, išbandykite valomuosius aliejus. Skirkite daug dėmesio burnos higienai, nepamirškite dantų siūlo. O visų svarbiausia – leiskite sau bent 6-9 valandas miego bei bent keliolika minučių atsipalaidavimo dienos metu.

Kas savaitę

Kartą per savaitę palepinkite savo plaukus kokosų aliejaus plaukų kauke ir nepamirškite kondicionuoti plaukų. Geras įprotis – kartą per savaitę skirti laiko savo nagams, juos maitinti, padailinti formą ir perlakuoti. Jei jaučiate, kad jūsų veidui trūksta meilės, kassavaitinė avokado ir medaus veido kaukė pamaitins jūsų odą, o jūros druskos šveitiklis sugrąžins švytėjimą.
 Nepamirškite, kad jūsų kūnui reikia judesio: jei tris kartus per savaitę rasite laiko kardio, svorių ar jogos treniruotėms, greitai pajusite skirtumą.
Tokius dalykus kaip manikiūras, pedikiūras ar karštų aliejų kaukės plaukams geriausia atlikti prieš miegą.

Kas mėnesį

Daugiau laiko reikalaujančias procedūras reikia atlikti kartą per mėnesį. Nepamirškite kas mėnesį pakirpti plaukų galiukų, taip jie taps sveikesni. Jei dažote plaukus, spalvą atnaujinti kas mėnesį yra optimalus pasirinkimas. Palepinkite savo veidą namų gamybos veido kauke (pavyzdžiui iš trinto banano – tiesiog užtepkite trintą bananą, palaikykite ir nuplaukite šaltu vandeniu), o savo kūną sustrangrinkite įvyniojimo procedūra. Jei kliausitės šiais gražių moterų įpročiais, net nepastebėsite, kaip greitai jūsų kūnas jums padėkos už pastangas.