Kaip tinkamai plauti BeautyBlender makiažo kempinėlę?


Kaip tinkamai plauti BeautyBlender makiažo kempinėlę?

 

 

Makiažo kempinėlės BeautyBlender privalumais abejoti neverta. Tačiau turbūt pastebėjote, kad net ir labai pasistengus ją išplauti kuo geriau, ji vis tiek nebeatrodo visiškai švari jau po kelių naudojimų. Ir nors dėka atliktų bandymų galime teigti, kad visi nešvarumai yra tik kempinėlės paviršiuje ir jokios žalos viduje nėra, taip norėtųsi, kad ji išliktų tokia, kaip ką tik gauta kuo ilgiau :)   

 

Taigi garsiausi makiažo meistrai atskleidžia paslaptį, kaip visiškai tobulai išplauti makiažo kempinėlę – tam naudojamas dvigubo valymo metodas. Daugelis moterų šį metodą jau naudoja kasdieniam veido plovimui: pirmą kartą plaunant nuo veido pašalinami makiažas bei nešvarumai, antrą kartą plaunama oda detoksikuojasi ir atsistato. Šiuo principu siūloma plauti ir BeautyBlender. Tiesiog įpilkite į dubenį skysto BeautyBlender valiklio, įdėkite į jį kempinėlę (beje šis valiklis tinka ir kitoms Jūsų priemonėms: makiažo šepetėliams ar kitiems panašių tekstūrų produktams) ir palikite mirkti 20 minučių. Tuomet darbui užbaigti išplaukite kempinėlę BeautyBlender makiažo kempinėlės valikliu.

 

Pasak specialistų, nevertėtų bijoti, kad plaunant šiuo metodu kempinėlė greičiau nusidėvės. Tai tiesiog leis išplauti bei sunaikinti visas bakterijas, esančias keminėlėje. Tačiau plauti reikėtų tik su BeautyBlender firmos plovikliais, nes, naudojant kitų prekinių ženklų ploviklius, BeautyBlender kempinėlė gali išties greičiau susidėvėti. Nors nėra iki galo aišku kodėl, bet manoma, kad taip gali nutikti dėl to, kad kitų firmų plovikliai gali turėti daugiau abrazyvų. Juose naudojamos putojimui skirtos medžiagos gali žaloti mūsų plaukus bei odą, taigi jie taip pat gali gadinti ir BeautyBlender kempinėlę. Abu BeautyBlender kempinėlės plovikliai yra mažai putojantys ir saugantys Jūsų kempinėlę. 

 

Sėkmės! :)