Kokia tvarka naudoti odos priežiūros priemones?


Kokia tvarka naudoti odos priežiūros priemones?

Visų mūsų lentynose galima rasti daugybę kosmetikos ir odos priežiūros priemonių, be kurių neįsivaizduotume savo gyvenimo. Tam, kad jos padėtų pasiekti maksimalų rezultatą prižiūrint odą, reikia ne tik pritaikyti jas odos tipui, bet ir vartoti reguliariai bei įsidėmėti, jog labai svarbu kokiu eiliškumu tepame vieną ar kitą priemonę ant savo odos.

Ne paslaptis, kad norint turėti gražią odą, priežiūros priemones reikia naudoti dukart per dieną: iš ryto ir vakare. Nepamirškite, kad labai svarbu ir kokybiška dekoratyvinė kosmetika, ypač jei praleidžiate didžiąją dalį dienos pasidažiusios. Taip pat reiktų turėti omenyje, kad kosmetiką reikėtų nusivalyti nebūtinai prieš miegą, o tada, kai nebesiruošiate veikti nieko aktyvaus ar tiesiog jaučiatės be kosmetikos patogiai.

Vakaro odos priežiūros rutiną reikėtų pradėti nuo krupštaus makiažo nusivalymo. Veido valiklį naudokite net tomis dienomis, kai pasidažiusi nebuvote – jis padės pašalinti odos išskirtus riebalus. Kitas žingsnis – tonikas. Tonikas padės sutraukti poras, suteiks papildomą švaros pojūtį ir pagerins odos tekstūrą, tuo pačiu ją antioksiduodamas. Trečias žingsnis – priemonė nuo spuogų ar dėmelių, jei skundžiatės nelygia ir spuoguota veido oda. Kitas etapas – odos serumas. Odos serumą reikia rinktis pagal tai, kokius trūkumus turi jūsų oda. Serumai būna skirti spuogų gydymui, raudonio mažinimui, pernelyg sausos odos gydymui ir panašiai. Penktas žingsnis – paakių kremas. Paakiai – labai jautri veido dalis, todėl jai reikia ypatingos priežiūros, kuri padės išvengti raukšlelių ir tamsaus atspalvio. Galiausiai, paskutinis ir svarbiausias žingsnis – drėkinantis, naktinis kremas ar veido aliejus (priklausomai nuo jūsų odos tipo). Kadangi serumas neapsaugo nuo aplinkos poveikio ir labai greitai įsigeria, šios priemonės yra būtinos tinkamam vakaro rutinos užbaigimui.

Ryto odos priežiūros ritualas yra kiek trumpesnis. Jį reikia pradėti nuo veido valymo švelniu valikliu, nes per naktį jūsų oda irgi šalino toksinus ir nereikalingas jai medžiagas. Antrasis žingsnis – tonikas, kasdienis jo naudojimas tiek ryte, tiek vakare padės pasiekti ypač gerų rezultatų. Trečiasis žingsnis yra drėkinančio arba dieninio kremo užtepimas, kad nejaustumėte nemalonaus sausumo ir tempimo pojūčio. Galiausiai, užtepkite priemonę nuo saulės (jei SPF apsauga neįeina į jūsų dieninio kremo sudėtį). Saugoti odą nuo saulės labai svarbu, nes tai padeda sustabdyti senėjimo procesus ir sumažina odos ligų tikimybę.

Tinkamai rūpinkitės savo veido oda ir džiaukitės spindinčia bei visada gerai atrodančia oda. Oda jums padėkos!