Makiažas pagal veido formą ir odos spalvą


Makiažas pagal veido formą ir odos spalvą

Drauge jau sugriovėme mitus apie idealų makiažą. Juk idealu tai, kas unikalu. Todėl norint tinkamai suformuoti veido kontūrus privalu žinoti savo veido formą, o makiažą pradėti nuo individualių spalvų pasirinkimo.   

Bendros taisyklės

Derėtų savo kosmetinės turinio spalvinę paletę derinti prie odos, plaukų ir akių spalvos. Šviesiaplaukėms, mėlynų akių savininkėms, tinka šilti, prabangūs ir jaukūs atspalviai. Vokų šešėlius dažykite auksinio šampano arba bronzine spalva.

Rudų akių savininkėms tinka visi rudos spalvos atspalviai. Dažniausiai šios moterys rytietiško – tamsesnio gymio, todėl jų kosmetinėje turėtų būti gintariniai arba matiniai pilkai rudi šešėliai.
Tuo tarpu smaragdinės akys privalo būti dažomos vario spalvos akių šešėliais. Jie padės sukurti ryškų įvaizdį.
Pilkoms akims ryškumo ir žaismingumo suteiks mėlyni šešėliai.
Gamtos numylėtos juodos akys reikalauja persikinės spalvos.

Pora tonų tamsesnė už veido odą pudra užmaskuos, o pora tonų šviesenė – paryškins tai ką norite paryškinti: 

Nepriklausomai nuo to, kokią spalvą pasirinksite, dieniniam makiažui kontūrus formuoti reiktų tik su biria pudra, o vakariniam – su kremine arba su makiažo pagrindu.

Veido forma: ovalas

Taisyklingos formos ovalą atpažinsite iš švelniai smailėjančio į apačią veido. Jeigu tavo veido forma – ovalas, tau tereiks tamsesne pudra patepti po skruostikauliais, šviesesne – virš.

Veido forma: kvadratas

Jeigu turi plačią kaktą ir ryškų žandikaulį, greičiausiai, tavo veido forma – kvadratas. Tamsią pudrą tepk po žandikaulio linija link smilkinių. Taip pat nebijok patamsinti žandikaulio linijos šonų ir smakro apačios. Šviesi pudra turėtų atsidurti ant tavo skruostikaulių ir pačiame kaktos viduryje.

Veido forma: apskritimas

Jeigu tavo veido plotis ir aukštis yra beveik vienodo dydžio, greičiausiai, tavo veido forma – apskritimas. Tamsesne pudra tepk po skruostikauliais, kaktos šonus, palei plaukų liniją ir žandikaulio šonuose. Šviesią pudrą naudok skruostikauliams, kaktos ir smakro viduriui paryškinti.

Veido forma: širdis

Jeigu tavo kakta plati ir aukšta, o smakras siauras ir smulkus, greičiausiai tavo veido forma – širdis. Tau reiktų tamsia pudra tepti smilkinius, kaktos šonus ir po skruostikauliais, o šviesia pudra paryškinti skruostikaulius ir žandikaulio liniją.

Nuotraukas: http://echicas.es/cosmetica