Medus jūsų grožiui


Medus jūsų grožiui

Medus primena vasarą ir vaikystę lauke, jo skonį galite mėgti arba ne, tačiau medaus nauda grožiui ir sveikatai yra nenuginčyjama. Ko gero kiekvienas iš mūsų esame vartoję medų norėdami numalšinti gerklės skausmą ar tiesiog greičiau pasveikti, bet ar žinojote, kad medus dar puikesnis kaip kūno priežiūros priemonė? Štai keletas negirdėtų arba pamirštų medaus panaudojimo būdų.

Medus aknės gydymui
Medus turi antibakterinių savybių (štai kodėl jis padeda kovoti su gerklės skausmu), todėl jis gali būti puikus veido valiklis sergantiems akne. Tereikia užtepti, palaikyti 10-15min. ir nuplauti medaus likučius.

Medus randų gydymui
Medus turi balinamųjų savybių, todėl reguliariai tepdami jį ant senų ar naujų randų, padėsite jiems išnykti greičiau ir nepalikti jokių buvimo žymių.

Drėkinamoji priemonė
Naudokite medų kaip veido kaukę arba maišykite jį su kitais ingridientais ir pajusite jo drėkinantį ir maitinantį efektą.

Medus – plaukų kondicionierius
Drėkinančios ir minkštinančios medaus savybės puikiausiai atsiskleis, jei sumaišysite jį su alyvuogių aliejumi ir užtepsite ant plaukų bei palaikysite bent trisdešimt minučių prieš plovimą. Nepatikėsite, kokie minkšti taps jūsų plaukai!

Plaukų šviesinimas
Puiki žinia blondinėms – medus padės pašviesinti plaukus natūraliu ir nekenksmingu būdu. Reikia medų sumaišyti su distiliuotu vandeniu ir kas savaitę tepti ant plaukų, palaikyti ir nuskalauti. Pasieksite dar geresnių rezultatų, jei į mišinį įdėsite šiek tiek cinamono.

Plaukelių šalinimas
Iš medaus galima pasidaryti puikią naminę depiliacijos priemonę: vienas šauktas medaus, trys šaukštai rudojo cukraus ir vienas šaukštas citrinų sulčių. Pakaitinti iki virimo - gausite lipnią masę. Kai ji atvės, tepkite medine mentele ant odos, pridėkite medvilninį audinį ir švelniai plėškite nuo odos. Štai jums ir depiliacija namų sąlygomis!

Medus nagams
Medus, sumaišytas su nedideliu kiekiu obuolių acto, sustiprins jūsų nagus ir suminkštins odeles, paruošdamas nagus manikiūrui.

Kova su tamsiais paakiais
Užtepkite medaus ant tamsių plotų aplink akis ir palaikyte dvidešimt minučių, o tada atsargiai nuskalaukite. Darant taip dukart per savaitę, rezultatus pamatysite jau po kelių savaičių!

Medus nepakeičiama priemonė jūsų kūno priežiūrai ir grožiui. Tiesiog nuostabu, kiek daug galima pasiekti su vienu ingridientu, kurį taip vertino ir senoliai. Na ką, bėgame į turgų medaus? Ypač dabar, kai jo galima nusipirkti šviežio!