Populiariausios šių laikų šukuosenos


Populiariausios šių laikų šukuosenos

Plaukai – tai seksualumo ir moteriškumo simbolis, be kurio jaustumėmės tarsi nuogos. Būtent dėl jų reikšmės ir svarbos mūsų įvaizdžiui, dažniausiai bijome rizikuoti ir metų metus renkamės tą patį kirpimą ar šukuoseną, kuri, nors ir puikiai tinka, su laiku gali pabosti. Štai keletas populiariausių šukuosenų, kurios galbūt įkvėps jus pokyčiams.

Netvarkingas kuodukas

Ilgus plaukus turinčios merginos žino, kaip kartais sunku su jais susitvarkyti. O jei dar skubate, apie plaukų iššukavimą negali būti nė kalbos... Šią bėdą išspręsti Jums padės ne tik stilinga, bet ir daug laiko sutaupanti tendencija – netvarkingas kuodukas. Tiesiog suimkite plaukus ir aukštai juos sukelkite bei suriškite tvirta gumyte. Net jei plaukai bus šiek tiek išsitaršę ar nesuguls į vieną pusę – tai pridės charizmos bei valiūkiškumo. Ši šukuosena puikiai tiks kasdienai, ypač prie laisvo stiliaus aprangos.

Susuktos sruogos

Nenorinčioms ar tiesiog nemėgstančioms pinti kasų, siūlome laisvai susuktų sruogelių šukuoseną, kuri tiks bet kokiai progai ir suteiks Jums švelnų, moterišką įvaizdį. Tiesiog suimkite dvi sruogeles ir jas dailiai susukite bei užtvirtinkite laku. Jei susuktų plaukų sruogelę formuojate plaukų šonuose, susekite ją segtuku. Taip ne tik paįvairinsite šukuoseną, bet ir galėsite paslėpti ataugančius kirpčiukus.

Aksesuarai

Mėgstančioms atrodyti originaliai, puikiai tiks įvairūs aksesuarai plaukams, kurie ne tik pagyvins šukuoseną, bet ir išskirs iš minios bei trauks akį. Šiuo metu itin populiarus nėrinių motyvais puoštas lankelis, dėvimas ant kaktos, kuris sugrąžins Jus į gėlių vaikų laikotarpį. Norinčioms klasikinio plaukų papuošimo, neišeinančio iš mados – siūlome rinktis lankelius, kurių formų bei stilių pasirinkimas leis varijuoti įvaizdžiais.

Uodega

Kai kurios moterys mano, kad uodega – tai tik nevalingas plaukų surišimas į kasą, kad šie nekristų į akis, tačiau tai gali būti ir puiki šukuosena, tinkanti tiek kasdienai, tiek išeigai. Klasikinė, žemiau surišta kasa – griežtas bei tvarkingas pasirinkimas darbui. Aukščiau sukelti bei sulaižyti plaukai gali tapti be galo gundančiu vakaro akcentu, o netvarkingai surišta uodega pagyvins Jūsų laisvą stilių. Jei pasuksite galvą, tikrai rasite begalę būdų, kurie paprasčiausią kasą pavers į originalią bei žavią šukuoseną.

Atgal sušukuoti, prigludę plaukai

Trumpų plaukų kirpimas, vėl grįžęs į madą, taip pat leidžia formuoti ne vieną šukuosenos stilių. Vienas jų – atgal sušukuoti, prigludę plaukai. Tai griežtas, moteriškas ir veido bruožus pabrėžiantis pasirinkimas, kuris leis Jums atrodyti itin stilingai.

Lengvos garbanos

Žinome, kad puikiausias būdas paįvairinti plaukų šukuoseną – garbanos. Tačiau smulkesnės garbanos ne visada tiks ir kiek trumpesnių plaukų savininkėms. Šiuo metu populiarus vos banguotų plaukų įvaizdis. Jį galite formuoti net ir plaukų tiesinimo žnyplėmis, kurios leis pasirinkti norimą apimtį ir bangų intensyvumą. Šį šukuosenos stilių pamėgo jau daugelis pasaulyje gerai žinomų įžymybių, tad, kodėl ir Jums nepabandžius atrodyti kaip vienai jų?

Į vieną šoną sušukuoti plaukai

Šukuosena, kuri leis lengvai paįvairinti Jūsų įvaizdį – į vieną pusę sušukuoti plaukai. Taip optiškai padidinsite jų apimtį ir dailiai atversite vieną pusę, kuri neleis Jūsų aksesuarams likti nepastebėtiems bei suteiks paslapties ir žavesio.

Kare kirpimas

Tiek trumpiems, tiek vidutinio ilgio plaukams tiks žymusis kare kirpimas. Tai gali būti tiesūs ar karpyti plaukai, kurių priekis ilgesnis už galą. Kare – tai klasikinis, bet universalus kirpimas, kuris leidžia plaukus padaryti nenuobodžiais, išlaikant natūralų jų ilgį.