Šių metų makiažo tendencijos


Šių metų makiažo tendencijos

Tinkamas makiažas – kelias į gerą įvaizdį, kuris suteikia pasitikėjimo savimi, o tai kiekvienai moteriai padeda jaustis gražia ir ypatinga. Nors tam tikros makiažo gudrybės yra amžinos, kiekvienas laikotarpis turi savo braižą ir tai, kas buvo madinga vakar, šiandien gali būti laikoma didžiausia beskonybe. Kad žinotumėte, su kokiu įvaizdžiu tikrai neprašausite ir drąsiai eksperimentuotumėte atspalviais bei linijomis, aptarkime šių metų makiažo tendencijas, leisiančias atsiminti, kokių priemonių ieškoti kosmetinėse ar grožio prekių parduotuvėse.

 

Snieguolės įvaizdis

Net prikeltos iš miegų, galėtume papasakoti, kokia siužeto linija vyrauja pasakoje apie Snieguolę ir Septynis Nykštukus. O galvodamos apie pagrindinės herojės išvaizdą, ją iš karto asocijuojame su šviesiai baltu ir ryškiai raudonu atspalviais. Šiais metais itin populiarus vadinamasis Snieguolės įvaizdis. Tai ryškus, raudonas lūpdažis ir skaisti, šviesi veido oda. Na, o jei dar pridėsite kiek tamsiau paryškintus antakius – atrodysite tobulai. Svarbu paminėti, kad ši makiažo tendencija reikalauja pabrėžti tik lūpas ir antakius, todėl pamirškite ryškius akių šešėlius, pieštuką ar priaugintas blakstienas. Jei norite atrodyti skaisčiai ir tuo pačiu taip patraukliai, kad aplinkiniai negalėtų atitraukti akių nuo Jūsų lūpų, privalote akcentuoti tik šiuos veido bruožus.

 

Lyg Jūsų veido niekada neapleistų saulė...

Visiška priešingybė minėtam Snieguolės įvaizdžiui – rusvi atspalviai makiaže ir bronzinė pudra. Taip atrodysite tarsi nubučiuota saulės deivė, švytinti gaiva ir elegancija. Žinoma, nereikėtų persistengi su bronzine pudra. Pabrėžtų skruostikaulių ir lengvos, kreminės pudros ansamblis atrodys nepriekaištingai.  O prie jų puikiai tiks ir keliais tonais tamsesni, rusvi šešėliai bei natūralūs, tik šiek tiek paryškinti antakiai. Net jei už lango žiema – pasirūpinkite niekada nesibaigiančia vasara savo veide!

 

Atsargiai – kelyje vampyrė!

Tik nepamanykite, kad mes kalbame apie tikruosius vampyrus ar kostiumus Helovinui. Šiais metais vis dar madingas vampyriškas įvaizdis, kurio pagrindinis akcentas – tamsios lūpos. Galite drąsiai eksperimentuoti su vyšniniais, violetiniais ir net juodais atspalviais. Tik nepamirškite, kad toks makiažas tinkamesnis vakarui, o prie ryškių lūpų reikėtų vengti tokių pat tamsių akių šešėlių spalvų. Juk norime atrodyti kaip paslaptingos vampyrės, o ne giltinės, tiesa?

 

Saulėlydžio bučinys

Nors rausva ir persikinė spalvos praeitą sezoną buvo labiau naudojamos pabrėžti lūpas, šiuo metu galite šiuos atspalvius drąsiai naudoti ir ryškindamos akis. Pastelinės spalvos puikiai tinka kasdieniniam makiažui ir suteikia lengvumo bei moteriškumo. O šauniausia tai, kad šiuo atveju neprašausite ir pasirinkusi panašių tonų akių šešėlius bei lūpų dažus, nes neutralūs rausvi atspalviai susilies su veidu ir nekris į akis. Taip padarysite visų moterų mėgstamą gudrybę – makiažą, su kuriuo atrodote tarsi be makiažo. Tikra magija!

 

Sulipusios blakstienos

Nebijokite sugrįžti į 70-uosius, kai sulipusios blakstienos ir didelės akys buvo itin populiaru. Visi modeliai ir to meto kino žvaigždės buvo pamišusios dėl tokio nekaltos mergaitės įvaizdžio, kurį sukeldavo šis makiažo akcentas. Na, o ir išgauti šį efektą neturėtų būti sudėtinga. Pamenate, kai skundėtės, kad besibaigiantis tušas per daug lipina blakstienas? Atėjo metas, kai jis Jums pasitarnaus. Ir jei netyčia Jūsų blakstienos sulipo per daug, jas atskirti galite su plonyte adata. Tik būkite itin atidi ir atsargi! Juk nenorime, kad grožio triukai baigtųsi nelaimingu atsitikimu.