Švara ir makiažas – kaip tai susiję?


Švara ir makiažas – kaip tai susiję?

Moterų pasaulis tiesiog mirga ne tik nuo įvairių kosmetikos priemonių, bet ir įrankių. Kiekvienas iš jų turi savo paskirtį ir yra nepakeičiamas. Norisi, kad įrankiai, kuriuos naudojame atlikdami makiažą tarnautų kuo ilgiau, visgi, dažnai tai gana didelės investicijos. Bet ar susimąstėte, kad ne tik jūsų kūnui, bet ir įrankiams, su kuriais jį prižiūrite reikia priežiūros ir švaros?

Jei jus kamuoja probleminė oda, atrodo, kad darote viską, jog ji išgytų, pagalvokite ar tikrai pakankamai rūpinatės savo kosmetikos priemonėmis. Švara jūsų kosmetinėje – labai svarbu. Ant įvairių makiažo įrankių gali likti mikrobų ir infekcijų, kurie gali vis dirginti jūsų odą, net jei jums atrodo, kad viską darote gerai. Tuo pačiu, nešvarūs įrankiai tarnauja trumpiau nei gerai prižiūrimi, tad kaip tai padaryti?

Makiažo šepetėliai
Makiažo šepetėlius reiktų plauti kartą per savaitę. Tai daryti su švelniu, geriausia neutraliu valikliu, pavyzdžiui, vaikų šampūnu. Įlašinkite šiek tiek valiklio į delną, sudrėkinkite šepetėlį ir patrinkite į valiklį. Kruopščiai nuskalaukite. Labai svarbu, kad šepėliai tinkamai išdžiūtų – tai reikia padaryti džiovinant juos paguldytus ant paviršiaus atbrailos, kad šereliai neliestų paties paviršiaus.

Makiažo kempinėlės
Jei jus kamuoja probleminė oda, makiažo kempinėles reikėtų plauti po kiekvieno naudojimo. Sudrėkinkite kempinėlę ir patrinkite ją į muilą be sulfatų. Išskalaukite ir prieš palikdami džiūti nusausinkite į rankšluostį.

Pincetas
Dezinfekuoti pincetą reikia po kiekvieno naudojimo. Tai galite padaryti su alkoholiu, tiesiog sudrėkindami vatos tamponėlį. Taip apsaugosite akis ir kitas jautrias vietas nuo užkrėtimo.

Blakstienų rietiklis
Valyti šį įrankį reikėtų kartą per savaitę. Pirmiausia nuvalykite jį skystu akių makiažo valikliu tam, kad tušo likučiai nepriliptų kitą kartą riečiant blakstienas, tada dezinfekuokite alkoholiu. Galiausiai nuskalaukite po vandeniu ir išdžiovinkite.

Pieštukų drožtukas
Drožtuką geriausia valyti kartą per savaitę. Pašalinkite drožlių liekanas ir, alkoholyje pamirkę vatos gabalėlį, nuvalykite drožtuko kraštus ir ašmenis. Taip apsaugosite savo lūpas ir akis, nes užkirsite kelią keliauti bakterijoms.

Skirdami laiko pasirūpinti savo kosmetikos įrankiais, pasirūpinsite ir savimi bei savo sveikata. Juk ji – svarbiausia!

Nuotrauka: www.unsplash.com