Vanduo grožiui


Vanduo grožiui

Niekam ne paslaptis, kad vanduo – sveikatos ir geros savijautos šaltinis, o ypač karštomis vasaros dienomis. Internete ir kitur galite rasti tūkstančius patarimų, kada ir kiek vandens reikia išgerti, kokių problemų jis padės išvengti, bet ar kada pagalvojote, kaip vanduo veikia jūsų išvaizdą? Pasirodo, kad pakankamas kiekis švaraus vandens gali ne tik pagerinti jūsų savijautą, bet ir smarkiai pagerinti jūsų odos būklę.

Įprotis dažnai gurkštelėti vandens gali priversti jūsų odą švytėti, suteikti jai elastingumo ir paslėpti nuovargį. Kadangi oda yra labai svarbus organas, o vanduo – jos geriausias pagalbininkas, geriant daug vandens, „nušausite du zuikius vienu šūviu“: padėsite savo organizmui valyti toksinus, jie pasišalins iš odos ir privers odą švytėti sveikata.

Geros žinios vandens mėgėjoms – pakankamas kiekis vandens apsaugos jūsų nagus nuo skilinėjimo ir sluoksniavimosi. Jei pastebite, kad jūsų nagų būklė yra prastesnė nei norėtumėte ir nežinote kodėl, priežastis to gali būti dehidratacija, nepakankamas vandens kiekis jūsų kūne. Taip pat vanduo gali padėti kovoti su erzinančiomis nagų odelėmis ir paskatinti nagų augimą.

Tas pats galioja ir plaukams. Tik pagalvokite, kiek daug plaukų priemonių naudojame ir didžioji dalis jų skelbia apie drėkinantį ir maitinantį efektą. Reikia nepamiršti, kad drėkinti plaukus galima ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Geriant daug vandens, apsisaugosite nuo plaukų slinkimo ir paspartinsite jų augimą.

Bene geriausia žinia vasarą – vanduo gali padėti jums greičiau atstatyti odą po skausmingo nudegimo saulėje. Patarimas saulės vonių mėgėjams: geriant daug vandens, padėsite odai greičiau regeneruotis, jums mažiau skaudės ir greičiau dings tas nemalonus raudonis, kuris lydi po ilgo pagulėjimo saulėje. Nepamirškite, kad svarbu vandenį gerti ne tik po saulės vonių, tačiau ir gulint paplūdimyje. Tuo metu jūsų kūnas netenka daug skysčių, o kuo greičiau juos atstatote – tuo geriau.

Net jei mieliau geriate kavą ar gaiviuosius gėrimus, prisiminkite, kad sveikas įprotis išgerti 7 ir daugiau stilinių vandens per dieną gali pakeisti kelias grožio procedūras ir šis įprotis juk beveik nekainuoja! Džiaukitės gražiu kūnu ir vandens malonumais, nes ši grožio priemonė – visada ranka pasiekiama.

Nuotrauka: www.unsplash.com