Mokymai UAB Robelita

Robelita

Robelita

Viso balsų: 2

Adresas

Miestas Vilnius
Kontaktinis telefonas

Norint rašyti žinutę, reikia prisijungti arba prisiregistruoti

Apie Mane

Nuo pat kompanijos susikūrimo stengiamės būti pasaulinės mados sūkuryje - grožio, kosmetikos sferoje, nuolat domimės naujausiomis tendencijomis kosmetologijoje, analizuojame klientų poreikius, norime pasiūlyti jiems aukščiausios kokybės prekes bei paslaugas. Keliame savo darbo kokybei ir bendradarbiavimo kultūrai aukščiausius reikalavimus. Esame savo srities profesionalai, nuolat giliname profesines žinias tarptautiniuose renginiuose (parodos, seminarai, mokymai, kvalifikacijos kėlimo kursai). 

 Veikla Rengiame seminarus, mokymus grožio specialistams. Užsiimame didmenine ir mažmenine prekyba kosmetikos priemonėmis, skirtomis profesionalams bei galutiniam vartotojui. Vykdome prekyba ne tik parduotuvėse, vaistinėse, grožio salonuose, bet ir internetinėje parduotuvėje.

Trumpas atliekamų paslaugų aprašymas

Rengiame profesionalius mokymus grožios srities meistrams, taip pat apmokome visus norinčius įsilieti į šį grožio sūkurį. 
Siūlome šiuos mokymus:

  1. Blakstienų laminavimas -  tai puiki alternatyva blakstienų priauginimui. Procedūra atliekama su naujosios kartos priemonėmis, kurioms nebereikia papildomai botokso ar 3D fillerių. Blakstienų laminavimo efektas išsilaiko NET IKI 30% ilgia! Blakstienos nėra pažeidžiamos, o kaip tik prisotinamos vitaminų, kurie apsaugo ir leidžia ataugti sveikoms bei stipresnioms. 
  2. SVS blakstienų priauginimas - tai greitas volume blakstienų priauginimas, kuomet ant natūralių blakstienų klijuojami kuokšteliai po 2-4 skirtingo ilgio blakstienas per visą vienos akies blakstienų plotą. Tokiu būdu sukuriamas natūralus ir tankumo suteikiantis vaizdas. Po procedūros blakstienos atrodo tankesnės, ilgesnės, žvilgsnis tampa išraiškingesnis. Minkštų, šilkinių ir lengvų blakstienų efektas. Procedūros trukmė apie valandą laiko, o suteiktas efektas laikosi 3 savaites. 
  3. Antakių architektūra, dizainas, Henna dažymas - išmoksite tinkamai parinkti antakių formą pagal anatominius veido bruožus; išmoksite apie antakių geometriją bei architektūrą; žinosite, kaip tinkamai sutvarkyti netaisyklingą antakių formą; praktikos metu išmoksite parinkti tinkamiausius atspalvius, antakių spalvinės gamos parinkimas maišaint spalvų pigmentą; antakių depiliacijos būdai ir instrumentai; sužinosite su kokiomis problemos galite susidurti ir kaip jas spręsti. Po mokymų išduodamas tarptautinis gamintojo sertifikatas. Mūsų tikslas yra profesionalus žinių suteikimas, todėl mokymai vyksta mažose grupelėse iki 6 žmonių.
  4. SPA rūgštinis pedikiūras CALLUSPEELING / Anti Dark Spots rankų programa nuo tamsių dėmių - natūrali ir efektyvi SPA kosmetika kūnos odos priežiūrai. Bendrovės įkvėpimo šaltiniu tapo Alpių kalnų turtinga augmenija bei harmoninga, hipokratiškas požiūris į sveikatą ir grožį. Mavex kuria harmoningus gaminius, kurių sudėtį sudaro iki 100%  natūralūs ingredientai. Laikydamasi harmoningo, hipokratiško požiūrio Mavex visų savo gaminių sudėtyje naudoja grynus ekologiškus eterinius aliejus, kurių poveikis naudingas tiek kūnui, tiek protui, tiek sielai. Mavex kompanija šiandien žinoma ne tik Šveicarijoje, bet ir daugiau nei 30 šalių, sėkmingai bendarbiauja su SPA centrais. Tinka visiems odos tipams dėl cheminių sudedamųjų dalių nebuvimo ir aiškios formulės.

Po kiekvienų mokymų išduodamas oficialus gamintojo sertifikatas!
info@robelita.lt     +37067542161

Informacija

Sukurta: 2018 01 09
Kaina nuo: 20.00 € - 145.00 €
Vieta: Vilnius

Galerija

Atsiliepimai


Atsiliepimų nėra. Palik savo atsiliepimą ir padėk kitiems apsispręsti. Ačiū!